Cookies

Náš web potřebuje pro přizpůsobení obsahu a analýzu návštevnosti váš souhlas. Souhlas vyjádříte kliknutím na tlačidlo "OK". Více informací
Svúj souhlas můžete odmítnout zde.

Postup provedení testu

Pokyny před samotným provedením testu:

K provedení testu prosím použijte první ranní moč, která obsahuje nejvyšší koncentraci hormonů a poskytne nejpřesnější výsledky. Pokud ještě stále máte menstruaci, první test by měl být proveden během prvního týdne menstruačního cyklu (2.– 7. den, za 1. den cyklu se považuje první den menstruace). O týden později by měla být hladina hormonu FSH znova stanovena pomocí druhého testu. Pokud nemáte pravidelný menstruační cyklus, proveďte první test kdykoliv v daném měsíci a druhý test o týden později. 

Před provedením testu si pečlivě přečtěte návod k použití.

Postup pro provedení testu:

1. Pro moč použijte čistou a suchou nádobu a neprodleně proveďte test.
2. Testovací kazetu vyjměte z plastového obalu až těsně před provedením testu. Umístěte zařízení na čistý a rovný povrch.
3. Pipetou odeberte moč ze sběrné nádoby a směrem shora kápněte 3–4 kapky do prohlubně s označením („S“). Pipetu při kapání držte ve svislé poloze. 

Dbejte na to, aby se žádná tekutina nedostala do okénka označeného písmeny („T“) a („C“).
Po nakapání vzorku moči s testovací kazetou nehýbejte.
Přečtěte si výsledek 5 minut po nakapání 3–4 kapek. Po více než 10 minutách se mohou objevit falešně pozitivní výsledky.

Postup provedení testu

KlimaSei® je diagnostický zdravotnický prostředek in vitro pro sebetestování.
Před provedením testu si pečlivě přečtěte návod k použití.