Cookies

Náš web potřebuje pro přizpůsobení obsahu a analýzu návštevnosti váš souhlas. Souhlas vyjádříte kliknutím na tlačidlo "OK". Více informací
Svúj souhlas můžete odmítnout zde.

Vyhodnocení testu

Vyhodnocení testu

Test je vyhodnocen dle přítomnosti/ nepřítomnosti barevných čárek v kontrolní pozici a zároveň v testovací pozici reakční kazety. Přesní pokyny pro vyhodnocení testu naleznete v přibaleném návodu k použití v každém zakoupeném balení KlimaSei®.


POZITIVNÍ VÝSLEDEK TESTU

Výsledek testu je pozitivní, když se zobrazí dvě červené čárky v kontrolní pozici („C“) i v testovací pozici („T“) okénka s výsledkem. 

Intenzita čárky v testovací pozici („T“) je stejná jako u čárky v kontrolní pozici („C“) nebo je silnější.  

Pokud jsou výsledky jednoho nebo obou testů pozitivní, Vaše příznaky jsou s největší pravděpodobností způsobeny klimakteriem. Pro stanovení konečné diagnózy se poraďte se svým lékařem o dalších krocích.


NEGATIVNÍ VÝSLEDEK TESTU

Výsledek testu je negativní, když se zobrazí čárka v kontrolní pozici („C“), ale v testovací pozici („T“) čárka chybí nebo je její intenzita slabší než u kontrolní čárky.

Pokud jsou výsledky obou testů negativní a přesto se u Vás objevují příznaky, s největší pravděpodobností nejsou zapříčiněny klimakteriem. V tomto případě je zapotřebí pro zjištění příčiny vyšetření lékařem.


NEPLATNÝ VÝSLEDEK TESTU

Pokud není v okénku vidět žádná čárka, nebo je vidět čárka jenom v testovací pozici („T“), test neproběhl správně a výsledky testu jsou neplatné.

Je důležité postup provádění testu pečlivě dodržet. Měla byste provést nový test s novým vzorkem moči.


Vyhodnocení testu

KlimaSei® je diagnostický zdravotnický prostředek in vitro pro sebetestování.
Před provedením testu si pečlivě přečtěte návod k použití.